Predaj

Led obrazoviek

Veľkoplošné LED obrazovky sú bezpochyby najkvalitnejšou dostupnou technológiou súčasnosti, pričom nachádzajú svoje opodstatnenie ako v exteriéri tak aj v interiéri. Na rozdiel od projektorov, plazmových a LCD displayov nie sú závislé na svetelných podmienkach, disponujú brilantným jasom, vysokým kontrastom a rýchlou obnovovacou frekvenciou.

Podklady

Multimediálne kocky

Multimediálne kocky zabezpečujú všetky audio-vizuálne a informačné funkcie v športových a viacúčelových arénach – časomieru pre viacero športov, športové informácie, pohľady z kamier, spomalený replay, reklamy, upozornenia a oznamy. Kocky bežne dodávame na kľúč so všetkou súvisiacou technikou, vybavením, montážou a kabelážou.

Video systémy

Pre zabezpečenie obsahovej náplne obrazoviek alebo multimediálnych kociek dodávame kompletnú video výbavu: pevné alebo diaľkovo ovládané kamery, kamery pre kameramanov, digitálne video strižne, športový replay systém, videorozhodcovský systém, monitory, rekordéry a ďalšie technické nevyhnutnosti.

Časomiery a výsledkové panely

Dodávame hlavne časomiery a svetelné výsledkové panelov pre hokej, veľké výsledkové panely s LED obrazovkami pre futbalové štadióny a univerzálne panely pre viacero športov. Panely osadené technológiou LED, majú vysoký jas, nízku spotrebu a dlhú životnosť.